Liga Mistrzów Fermentum Mobile powraca!!

Zrobiłeś piwo z użyciem naszych drożdży? Wysłałeś na któryś z KPD? Pochwal się tym i miej okazję do wygrania cennych nagród. Zgłoś swoje piwo do nas wypełniając formularz zgłoszeniowy. Jeśli ugrasz coś w konkursie otrzymasz punkty w naszej zabawie.

Liga Mistrzów Fermentum Mobile to klasyfikacja piwowarów korzystających z drożdży naszej produkcji i biorących udział w konkursach zaliczanych do pucharu PSPD. W klasyfikacji korzystamy z punktacji pucharowej PSPD bo jest ona wiarygodna i sprawiedliwa a konkursy które obejmuje organizowane są zgodnie z wytycznymi stowarzyszenia.

Organizując LMFM chcemy promować piwowarów ceniących nasze drożdże i nagradzać tych najlepszych cennymi fantami.

Główna nagroda to solidny zapas surowców piwowarskich!! Sponsorami nagród w tej edycji są : Viking Malt, Polish Hops oraz oczywiście Fermentum Mobile. Zapraszamy do Ligi Mistrzów FM 2.0!!! 
Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do Ligi Mistrzów FM

  Niniejszym oświadczam że zgłoszone przeze mnie piwo zostało zrobione z użyciem drożdży firmy Fermentum Mobile. (wymagane)
  Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem konkursu Liga Mistrzów Fermentum Mobile i akceptuję jego warunki. (wymagane)
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych, w tym adresu e-mail, w celu prowadzenia konkursu o nazwie Liga Mistrzów Fermentum Mobile oraz innych działań marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  Aktualna klasyfikacja Ligi Mistrzów Fermentum Mobile 2.0

  POZYCJAPIWOWARPUNKTY
  1.Maciej Osiński34,25
  2.Ireneusz Misiak23,77
  3.Piotr Brzeziński19,09
  4.Mariusz Jachimowski9,24
  5.Bartosz Barczyk9,18
  6.Kamil Pasierbnik/ Karolina Kuna8,4
  7.Rafał Szuplewski7,6
  8.Sebastian Makowski7,15
  9.Grzegorz Zemla6,64
  10.Janusz Švach2,38